Wybierz język:

O firmie

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku polskim nieprzerwanie od 1990 roku. Dzięki wieloletniej działalności na rynku mięsa posiadamy rozległe kontakty wśród producentów mięsa w Polsce, mamy duże grono odbiorców na wszystkich rynkach ,na których od wielu lat jesteśmy obecni. Ściśle współpracujemy z jednym z największych w Polsce zakładów uboju i przetwórstwa wołowiny, który jest zatwierdzony do uboju i produkcji mięsa koszernego, a także do uboju zgodnie z zasadami religii Islamu - Halal. Główny profil działalności to handel mięsem wieprzowym, wołowym i drobiowym.

Oferujemy mięso z rynku polskiego z przeznaczeniem na rynki krajów Europy Wschodniej, rynek Unii Europejskiej oraz Azji.
Działamy na indywidualne zapotrzebowania naszych klientów, dostosowujemy ofertę do ich potrzeb i wymagań. Naszym podstawowym celem jest terminowe dostarczenie poszukiwanego przez naszych klientów towaru w najwyższej jakości.

Nasi kooperanci to sprawdzone i rzetelne firmy, gwarantujące dostawy najwyższej jakości mięsa.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, solidną i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Sprawdzamy pod względem jakościowym i ilościowym każdy eksportowany przez nas towar, weryfikujemy wystawiane zgodnie z instrukcjami klientów dokumenty eksportowe i dokonujemy odprawy celnej towaru. W związku z rozwojem firmy oraz powiększaniem obszaru działalności stale poszukujemy nowych partnerów handlowych. 

Zapraszamy do współpracy. 

Copyright © 2012 LEMEX

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK